Районні бібліотеки для дітей, бібліотеки для дітей ОТГЯк відомо, літо – це найулюбленіша пора року всіх дітей, а також це пора канікул. Цих золотих днів вистачає не тільки на сонце, річку з морем, заняття спортом та рухливі ігри, а й на читання та відвідування бібліотеки. Влітку в дитячій бібліотеці надзвичайно цікаво?
Відділ обслуговування дітей СКЗК «Межівська центральна публічна бібліотека» запрошує вас, наші любі читачі, на вікенд в бібліотеці «Веселись, грай і книжки читай»!!! Протягом літнього періоду  в бібліотеці маленькі читачі зможуть  гарно відпочити, відправитися в захоплюючу подорож  сторінками улюблених книг, прочитати яскраві  дитячі журнали та газети, поспілкуватися з однолітками,  пограти в пізнавальні ігри, малювати тощо. 
 Літнє читання за шкільною програмою ми пропонуємо поєднати з переглядом художніх та мультиплікаційних фільмів. Бібліотекар з радістю допоможе дітям знайти та завантажити на флеш-накопичувач.
А яке ж літо без ігор? В нашій бібліотеці на читачів чекають шахи, шашки, інші настільні ігри, а також рухливі ігри на свіжому повітрі.
Наша мета - показати дітям, що бібліотека не тільки «дім» книг, але  і територія захоплюючих і  веселих «подорожей».
  

ВЕСНА ІДЕ — КРАСУ НЕСЕ! 

Відділи та фойє Томаківської дитячої бібліотеки зустрічають  Весну!🌷
21 лютого в Межівській центральній публічній бібліотеці були проведені заходи  до Міжнародного дня рідної мови. У відділі обслуговування дітей проведено мовний калейдоскоп «Я з дитинства звик до того, щоб чути українську мову». Бібліотекар  розповіла дітям історію виникнення свята і коли його почали відзначати в Україні. Присутні переглянули відео «Цікаві факти про українську мову», розгадували загадки, розказували прислів’я та читали  вірші на цю тему.  Читачам бібліотеки було презентовано книжкову виставку «Час читати  рідною українською!», де  представлені різноманітні мовознавчі видання: словники, довідники, збірники, підбірки поетичних творів, афоризми, крилаті вислови та вірші про мову.
У відділі обслуговування користувачів цього дня було проведено мовний колаж та презентовано книжкову виставку «Магія рідного слова». Бібліотекарі провели бесіду на тему нового українського правопису, згадали цікаві слова, аналоги іноземних.14 лютого у П’ятихатській районній дитячій бібліотеці  пройшла зустріч з чудовими людьми. До нас завітали офіцери П'ятихатського ОРТЦК та СП , заступник голови райдержадміністрації Ірина Унжакова та заступник голови районної ради Надія Малкова, члени громадської організації "Родинне коло" з дітьми загиблих військовослужбовців. Для дітей провели цікавий казковий квест, до якого долучилися і дорослі. Всі  із задоволенням відповідали на питання квесту, а в нагороду за перемогу діти одержали подарунки від благодійної організації у рамках благодійної акції "З тобою весь світ". Дякуємо за цікаву зустріч і сподіваємося на подальшу співпрацю!

Немає коментарів:

Дописати коментар