вівторок, 13 червня 2017 р.


З 1 до 4 червня у Львові відбувся 10-ий Дитячий Форум – унікальний захід, у якому поєднується гра з отриманням різних корисних вмінь і навичок, де письменники, художники, науковці, спортсмени, музиканти, винахідники, музейники, бібліотекарі, майстри діляться своїми вміннями з дітьми і цим роблять світ кращим.
Засновником та організатором Дитячого Форуму від 2007 р.
є ГО «Форум видавців».
Від 2016 р. захід проводиться в рамках програми «Львів – місто літератури». Співорганізатори: Львівська міська рада, Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація, Культурно-мистецький центр «Львівський Палац мистецтв», НСУО «Пласт».

Ювілейний Дитячий Форум відбувся у форматі великої просторової гри-квесту «Космовізія:
супергерої та книжкова туманність».  За легендою, діти рушали в космічну мандрівку. У відкритому космосі вони зустрічались з проблемою космічного сміття, яке заполонило майже всю Галактику. Отримавши особливу місію – врятувати Всесвіт, – діти проходили інтерактивні завдання в 9 тематичних зонах, збирали ігрові наліпки, «прокачували» Суперсили, для виконання яких їм необхідно набути нових знань та навичок. Рухаючись за маршрутом гри, вони отримувли корисний практичний досвід пізнання світу та своїх можливостей. Метою кожного гравця було гідне проходження випробувань гри-квесту та отримання почесних статусів: «Косморейнджер», «Космогерой» і «Супергерой».
«Супергероями» від Дніпропетровщини стали  Попова Поліна з м. Дніпро та Міщенко Софія з Новомосковського району. Запрошуємо всіх читачів – учнів області взяти участь у цьому чудовому конкурсі в наступному році!Попова Поліна

Міщенко Софія


Немає коментарів:

Дописати коментар