неділя, 23 серпня 2015 р.

Свято всієї УКРАЇНИ

Напередодні визначних для всієї України свят - Дня Державного Прапора та Дня Незалежності в гостинних стінах нашої бібліотеки відбулись святкові заходи.

Захід підготувала і провела Тамара Журбенко
Читачі бібліотеки взяли участь в віртуальній подорожі "Про час, Батьківщину і нас", впродовж якої діти здійснили символічні "зупинки" різної тематики:
             "Наша Батьківщина - рідна Україна"
             "Державні символи України"
             "Без верби та калини - нема України"
             "Червоніє маків цвіт"
             "Віночок вити - життя любити"
Музичний та відео - супровід, який об'єднував патріотичні сучасні пісні та інформаційні відеокліпи, створював піднесену та проникливу атмосферу свята та гордості за свою країну.
Родзинкою став виступ фахівця бібліотеки Катерини Маньковської - ровесниці Незалежності, яка розповіла про те, як вона зростає разом з державою і побажала дітям бути справжніми патріотами. Всіх присутніх зі святами привітала директор бібліотеки Ольга Іванівна Шарабура.

Після інформаційної частини діти долучились до майсер-класу з Алісою Хворостяною                                                         "Створюємо жовто-блакитний оберіг".На завершення всіх чекало частування солодощами та караоке-party "Я співаю українську пісню". До уваги читачів експонується книжкова виставка 
"Моя країна - Україна".Немає коментарів:

Дописати коментар